Pergamin 360°

Pergamin Chill Out Music Bar

Swą niezwykle wyjątkową atmosferę Pergamin Chill Out Music Bar zawdzięcza zarówno stylowo zaprojektowanemu wnętrzu jak i miłemu personelowi. Podstawową domeną lokalu, którego otwarcie odbyło się 1 maja 2004 roku, jest nie tylko jego korzystna lokalizacja w samym centrum Starego Miasta, ale przede wszystkim interesujący układ architektoniczny, dzięki któremu każdej z sal został nadany unikatowy charakter. Oryginalny wystrój wraz z odpowiednio dobraną kolorystyką i ciepłym oświetleniem, tworzy osobliwy wizerunek tego miejsca.

W ciągu dnia PERGAMIN przyciąga zwolenników mocnej espresso i boskiej czekolady, by już za kilka godzin przemienić się w tętnią cy życiem bar. O jak najlepszą jakość oferowanych drinków dbają wyszkoleni barmani, mistrzowie “working flair”. Lokal został stworzony z myślą o każdym kliencie. Jest to idealne miejsce zarówno na romantyczną randkę we dwoje jak i na towarzyskie spotkanie w gronie przyjaciół.

Szczególną atrakcję stanowią również transmitowane na żywo mecze piłkarskie oraz inne ważne wydarzenia sportowe (lokal dysponuje dwoma projektorami), a wśród entuzjastów świeżego powietrza dużym zainteresowaniem cieszy się przepiękny ogródek. Elegancja, prostota oraz pomysłowe wnętrza to jedne z wielu atutów PERGAMINU, który niewątpliwie kryje w sobie wszystko, czym powinien odznaczać się nowoczesny music bar.

Zapraszamy na wycieczkę po Pergaminie

Zapraszamy do obejrzenia Pergaminu
Zobacz więcej zdjęć Pergaminu

Galeria Pergamin Chill Out Music Bar